Агротканина

ПЕРЕЙТИ В МАГАЗИН
То що ж таке агротканина?
Агротканина – це тканий матеріал, виготовлений методом сплетіння тонких смужок вироблених з чистого поліпропілену. Чому чистого? Тому що для виготовлення нашої агротканини не використовується вторинна сировина.

Останні роки агротканина та агроволокно набуває все більшої популярності, як серед українських фермерів так і просто серед власників дач, приватних будинків та присадибних ділянок. І на це є ряд вагомих причин. Найголовніша причина, на мою думку, це колосальне зменшення фізичної праці для знешкодження бур’янів. Через те, що агротканина майже не пропускає сонячне світло, вона є найкращим бар’єром від проростання цих шкідників.

Наступною перевагою агротканини є те, що вона незамінна в рослинництві та вирощуванні плодово-ягідних культур. Агротканина не дозволяє ґрунту під нею перегріватися та добре зберігає вологу, також вона добре пропускає повітря та дає можливість рослині дихати.

Під агротканиною збільшують популяцію і процвітають дощові черв’яки та інші мікроорганізми, які корисні тим, що виділяють природні органічні речовини, що є необхідними для харчування рослин. Це сприяє гарному врожаю, а рослини менше схильні до хвороб.

Не менш важливим є те, що агротканина напрочуд міцний та надійний матеріал. Термін експлуатації агротканини належної якості перевищує сім – десять років, також вона гарно переносить морози, а тому тканину можна залишати на зиму під шаром снігу. Агротканина незамінною для мульчування ґрунту ягідних кущів та виноградників, фруктових та горіхових садів, на плантаціях по вирощуванню полуниці.

 

Як правильно вибрати агротканину? На що звертати увагу?

На перший погляд більшість агротканин різних виробників будуть здаватися Вам однаковими, але реальну їх якість Ви зможете оцінити лише в процесі експлуатації.

Для того, щоб придбати агротканину, що буде служити Вам довгий час, та не викинути гроші на вітер, потрібно пам’ятати декілька основних критеріїв вибору тканини.

По-перше, щільність. Щільність (плотность) тканини – це вага тканини в грамах на один квадратний метр. Чим менше ниток, тим менше щільність. Вага тканини також залежить від товщини нитки – чим тонше нить, тим легше тканина. Чому це важливо? Тому що, чим менша щільність тканини, тим строк її служби буде меншим. Занадто тонка тканина не прослужить Вам необхідний термін, хоча її ціна і буде дещо нижчою.

Оптимальною є щільність тканини у 100г/м2. Така щільність надає їй високий запас міцності для довгого терміну використання у різних умовах.

Наступним критерієм є захист від ультрафіолету або УФ-фільтри. Як відомо сонячне проміння, а зокрема ультрафіолет негативно впливає на вироби з поліпропілену, зокрема під дією сонячних променів він з часом починає руйнуватися. Тому, щоб агротканина була довговічною вона обов’язково повинна бути захищена УФ-фільтрами.

Також звертайте увагу на якість плетіння. Воно має бути рівним та міцним.

Ще одним плюсом буде наявність на тканині розподільчої смужки. Вона має допоміжний характер, завдяки їй ваші насадження будуть рости “під лінієчку” :-).

 

Підібрати необхідну Вам агротканину ви можете перейшовши в наш магазин.